Zapraszam do nauki gry w tenisa ziemnego, który jest wspaniałą formą aktywności fizycznej. Zachęcam do rozpoczęcia przygody z tenisem ziemnym.Jestem przekonany, że przygoda ta dostarczy Państwu wiele radości i satysfakcji.
środa, 15 kwietnia 2015
Zapraszam młodzież i osoby dorosłe do nauki gry w tenisa ziemnego.Jestem instruktorem tenisa, trenerem personalnym, magistrem pedagogiki oraz absolwentem studiów podyplomowych z zakresu pomocy psychologicznej. Mam więc pełne przygotowanie merytoryczne i praktyczne do pracy z osobami pragnącymi nauczyć się gry w tenisa Zajęcia prowadzę zgodnie z najnowszymi trendami w nauczaniu osób dorosłych. Przestrzegam zasad obowiązujących w metodyce nauczania, łącząc teorię z praktyką od pierwszego spotkania na korcie.Zajęcia przeznaczone są dla osób które nigdy nie grały w tenisa, grających rekreacyjnie i pragnących podnieść poziom swojej gry. Dla grających na poziomie średnio zaawansowanym proponuję swoją osobę, jako sparingpartnera. Zapraszam na moją stronę na facebooku. Osoby chętne proszę o kontakt.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
